Головна про квіти Ромашка

Ромашка

Текст 1. Ромашки

Навесні Ліда і Оля вирішили у дворі розбити клумбу. Сестри скопали грядку і засіяли її насінням ромашки.

Дівчата старанно доглядали квітник: пололи бур'ян, в спеку поливали.

Якось вранці Оля і Ліда зупинилися біля розквітлих квіток і робачили, що ромашки - дуже   ніжні.    Голівки їх, неначе маленькі жовті сонечка з білосніжними промінчиками. Листя - ніби прозоре зелене мереживо. В кожній квіточці - крапелька роси, а в ній блакитне небо і пухнасті хмарки пливуть. Над ними весело кружляли   бджілки.

Сестрички спочатку захотіли нарвати ромашок в букет, але подумали, що зірвані квіти швидко зів'януть. Тоді не почують вони співу пташок, не побачать сонечка, бджілок і навіть їх.

Дівчата вирішили, що ромашки – чудові квіти, нехай собі ростуть. (98 слів)

 

Текст 2. Опис ромашки

Ромашка — дуже цікава рослина. Скромна квітка, начебто зовсім простенька.

Кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. А прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. Ромашка, неначе маленьке сонечко  усміхається до всіх навкруги.

А яка ромашка пахуча!Вона пахне неначе самим життям та самою родючою землею Батьківщини.

Скромна ромашка є щедрою. Вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар, годує мурашок та комашок- «сонечок». А також наповнює навколишній світ радістю життя!

 

***

Ромашка має довге стебло, яскраве різьблене листя. Але головне у цієї рослини - квітка. Вона складається з жовтої серединки та великої кількості довгих,  тонких пелюсток. Ромашка біла, але чомусь схожа на сонечко. Це квітка, яка покращує настрій. Дикоростуча ромашка ще й лікарська рослина.

 

***

Я дуже люблю ромашку.у неї тоненьке зелене стебельце.коли людина дивиться на ромашку вона забуває про все не давало їй спокою.мені дуже подобається ця гарна квітка з білесенькими пелюстками.коли хтось ходить вона крутить голівку неначе дивиться на всіх ця рослина квітне в літку.

 

***

Ромашка- гарна і дуже проста квітка. В її суцвітті всього два кольори.Білий-це пелюстки і жовтий-осердя.Внас в Україні люблять ромашку.ЇЇздавна вплітали в українські віночки,якими увінчували переможців,а наречених вбирали до свят.Дивишся на ромашку,а вона ніби тебі всміхається і зачаровує своєю чистотою і красивою простотою. Деякі види ромашок використовуються в лікувальній практиці.

 

***

Ромашка-польова квітка,яка розквітає влітку.Вона має гнучке стебло на якому гойдається квітка ромашки.Квітка складається з сонячно-золотої серединки, а навколо неї немов промінчики тягнуться білосніжні пелюсточки.Ромашка має світло-зелене стебельце та видзьоблені листочки.

Багато хто полюбляє цю чудову квітку.