√оловна про кв≥ти –омашка

“екст 1. –омашки

Ќавесн≥ Ћ≥да ≥ ќл€ вир≥шили у двор≥ розбити клумбу. —естри скопали гр€дку ≥ зас≥€ли њњ нас≥нн€м ромашки.

ƒ≥вчата старанно догл€дали кв≥тник: пололи бур'€н, в спеку поливали.

якось вранц≥ ќл€ ≥ Ћ≥да зупинилис€ б≥л€ розкв≥тлих кв≥ток ≥ робачили, що ромашки - дуж円 н≥жн≥.††† √ол≥вки њх, неначе маленьк≥ жовт≥ сонечка з б≥лосн≥жними пром≥нчиками. Ћист€ - н≥би прозоре зелене мереживо. ¬ кожн≥й кв≥точц≥ - крапелька роси, а в н≥й блакитне небо ≥ пухнаст≥ хмарки пливуть. Ќад ними весело кружл€л膆 бдж≥лки.

—естрички спочатку захот≥ли нарвати ромашок в букет, але подумали, що з≥рван≥ кв≥ти швидко з≥в'€нуть. “од≥ не почують вони сп≥ву пташок, не побачать сонечка, бдж≥лок ≥ нав≥ть њх.

ƒ≥вчата вир≥шили, що ромашки Ц чудов≥ кв≥ти, нехай соб≥ ростуть. (98 сл≥в)

“екст 2. ќпис ромашки

–омашка Ч дуже ц≥кава рослина. —кромна кв≥тка, начебто зовс≥м простенька.

 ругла серединка кв≥точки радуЇ око €скраво-жовтим кольором. ј пр€м≥ пелюстки, €к≥ оточують њњ по колу, б≥леньк≥ та н≥жн≥-н≥жн≥. –омашка, неначе маленьке сонечко †усм≥хаЇтьс€ до вс≥х навкруги.

ј €ка ромашка пахуча!¬она пахне неначе самим житт€м та самою родючою землею Ѕатьк≥вщини.

—кромна ромашка Ї щедрою. ¬она л≥куЇ людей в≥д багатьох хвороб, даруЇ солодкий нектар, годуЇ мурашок та комашок- Ђсонечокї. ј також наповнюЇ навколишн≥й св≥т рад≥стю житт€!

***

–омашка маЇ довге стебло, €скраве р≥зьблене лист€. јле головне у ц≥Їњ рослини - кв≥тка. ¬она складаЇтьс€ з жовтоњ серединки та великоњ к≥лькост≥ довгих,† тонких пелюсток. –омашка б≥ла, але чомусь схожа на сонечко. ÷е кв≥тка, €ка покращуЇ настр≥й. ƒикоростуча ромашка ще й л≥карська рослина.

***

я дуже люблю ромашку.у нењ тоненьке зелене стебельце.коли людина дивитьс€ на ромашку вона забуваЇ про все не давало њй спокою.мен≥ дуже подобаЇтьс€ ц€ гарна кв≥тка з б≥лесенькими пелюстками.коли хтось ходить вона крутить гол≥вку неначе дивитьс€ на вс≥х ц€ рослина кв≥тне в л≥тку.

***

–омашка- гарна ≥ дуже проста кв≥тка. ¬ њњ суцв≥тт≥ всього два кольори.Ѕ≥лий-це пелюстки ≥ жовтий-осерд€.¬нас в ”крањн≥ любл€ть ромашку.ѓѓздавна впл≥тали в украњнськ≥ в≥ночки,€кими ув≥нчували переможц≥в,а наречених вбирали до св€т.ƒивишс€ на ромашку,а вона н≥би теб≥ всм≥хаЇтьс€ ≥ зачаровуЇ своЇю чистотою ≥ красивою простотою. ƒе€к≥ види ромашок використовуютьс€ в л≥кувальн≥й практиц≥.

***

–омашка-польова кв≥тка,€ка розкв≥таЇ вл≥тку.¬она маЇ гнучке стебло на €кому гойдаЇтьс€ кв≥тка ромашки. в≥тка складаЇтьс€ з сон€чно-золотоњ серединки, а навколо нењ немов пром≥нчики т€гнутьс€ б≥лосн≥жн≥ пелюсточки.–омашка маЇ св≥тло-зелене стебельце та видзьоблен≥ листочки.

Ѕагато хто полюбл€Ї цю чудову кв≥тку.